ЯК ЗНЯТИ ТРИВОЖНІСТЬ У ДІТЕЙ

ДЛЯ ЮНИХ НАУКОВЦІВ НЕМАЄ КОРДОНІВ

Вітаємо Софію БОЙЧУК, вихованку гуртка «Юні екскурсоводи» ЦТКУМ та її   наукового керівника Катерину ФЕДОРЧУК з високою оцінкою представленої       роботи на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких   робіт   учнів – членів Малої академії наук України (ІІІ місце). Софія захищала свою наукову   роботу    в режимі онлайн у березні 2022 року із Польщі.

15:12 12.04.2022

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Працівники ЦТКУМ підготували для воїнів ЗСУ цікаві сувеніри. ДЯКУЄМО ВОЇНАМ!

12:42 06.04.2022

ЗАПУСКАЄМО НОВУ РУБРИКУ

Нині вся країна працює на перемогу. Для її досягнення     потрібні знання, вміння, які ви маєте набувати з дитинства.    Саме тому, навіть у важких умовах війни, Український     державний центр національно-патріотичного виховання,   краєзнавства і туризму учнівської молоді спільно з   обласними, міськими, районними центрами національно-   патріотичного виховання, краєзнавства і туризму   організовує заняття з різних тем, які, ми сподіваємося, стануть у нагоді і нині, і коли війна залишиться у минулому. Матерали занять будуть розміщені в окремому розділі “Знання для перемоги” сайту УДЦНПВКТУМ за щотижневим розкладом TYT

11:59 16.03.2022

ШАНОВНІ ВИХОВАНЦІ, КЕРІВНИКИ ГУРТКІВ, БАТЬКИ, ГРОМАДО!

Інформуємо Вас про те що, з урахуванням рекомендацій       Міністерства освіти за погодженням з Хмельницькою обласною   військово-цивільною адміністрацією в умовах воєнного стану з   14 березня 2022 року відновлюється освітній процес для   вихованців ЦТКУМ за дистанційною формою навчання   (гнучкий режим) із залученням дітей тимчасово внутрішньо   переміщених та дітей, що тимчасово перебувають за межами   країни.                                                                                                               Звертаємо увагу на те, що наш ЦТКУМ гостинно відкриває двері для дітей та батьків, які тимчасово внутрішньо переміщені, мають можливість долучитися до навчання за місцем тимчасового проживання.                     Пріоритетом для нас залишається забезпечення максимально можливої безпеки кожної дитини, кожного працівника, системи освіти з урахуванням реальної загрози для життя та здоров’я в умовах воєнного стану.                 Наголошуємо на тому, що для вихованців гуртків будуть створені безпечні умови для освоєння навчальних програм, надолуження пропущеного, додатково опрацьовуватиметься навчальний матеріал у разі потреби з урахуванням оголошення повітряної тривоги. Розклад гурткових занять наближений максимально до режиму роботи ЦТКУМ, проте він гнучкий, з урахуванням вищевикладених обставин.                                                                  Дистанційне навчання здійснюватиметься відповідно до освітньої програми, навчального плану ЗПО «ЦТКУМ» з використанням будь-яких електронних ресурсів, як загальних так і розробленим закладом освіти, інформаційно-телекомунікаційної системи - електронної освітньої платформи Google G-Suite, її комунікаційних онлайн-сервісів та інструментів (Google Meet, Google Classroom, Google Диск), та використанням таких засобів комунікації: розміщення завдань та рекомендацій на сайті закладу; створення груп із батьками, вихованцями у соціальних мережах (Viber, Telegram, WhatsApp тощо); використання електронних платформ (ZOOM, Google Clasroom тощо); проведення скайп-конференцій, спілкування в телефонному режимі, листування через електронну пошту тощо. При цьому наголошуємо, що під час воєнного стану використовуватимуться всі безкоштовні доступні освітні платформи та ініціативи МОН, гурткові заняття в записі та онлайн, майстер-класи, пізнавальні онлайн зустрічі з урахуванням розкладу який оновлюється (див. в рубрику «Дистанційне навчання» в навігації сайту закладу освіти).                                                                                                                                  Тривалість онлайн занять буде здійснюватися з дотриманням вимого Законодавства про освіту, Санітарного законодавства для ЗЗСО із захистом персональних даних.                                                                                                        Відповідні матеріали щодо підтримки дітей в умовах воєнного стану розміщенні на офіційному сайті МОН (https://mon.gov.ua/im/news/mon-zapuskaye-мJonnacijnu-kaшpaniyu-pro-te-yak-zaspokoyiti-ditej-pid-chas-vijni). Бойові дії в окремих регіонах продовжуються, і наше головне завдання – зберегти життя кожного громадянина нашої держави.                                                                                                                                                                                      Ми віримо в перемогу! Віримо Збройним Силам України, захисникам Територіальної оборони Збройних Сил України! Разом ми – ПЕРЕМОЖЕМО! СЛАВА УКРАЇНІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ!

11:34 11.03.2022

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ, ВИХОВАНЦІВ ГУРТКІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ, ГРОМАДИ!

У зв'язку із введенням воєнного стану на території України,     відповідно до Указу Президента України №64/2022 від     24.02.2022  року, з метою убезпечення всіх учасників освітнього   процесу, з 28.02 по 13.03.2022 року призупиняється освітній   процес у закладі загальної середньої освіти та оголошуються   канікули терміном на два тижні з 28.02 по 13.03.2022 року     включно (Лист МОН №1/3277-22 від 25.02.2022р.).

10:47 28.02.2022

ПІДСУМКИ III (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ XХІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ, ПРИСВЯЧЕНОГО ШЕВЧЕНКІВСЬКИМ ДНЯМ

Серед переможців ІІІ (обласного) етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», у номінації «Історія України і державотворення» - Катерина ДАНИЛЮК, Каміла МАТУС – вихованки гуртків ЗПО «ЦТКУМ» Нетішинської міської ради, керівник – Олена МАТУС. Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо успіхів у наступному етапі конкурсу!

11:03 04.02.2022