A A A K K K
для людей з порушеннями зору
ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЦЕНТР НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ТУРИЗМУ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ" НЕТІШИНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЯК ЗНЯТИ ТРИВОЖНІСТЬ У ДІТЕЙ

1. Привчити дитину до навушників чи беруш для вушок. Страх -   це  природня захисна реакція на сигнал тривоги, який треба   мінімалізувати: міцна шапочка і вата до вух знизять потужність   звуку. При можливості закривайте вушка малечі ще і своїми     руками.  Так робили наші бабці в часи війни.

   2. Важливо прив’язати навколо себе дитину або міцно притуляти   до себе. Візьміть м’яку ковдру та замотайтеся разом з дитиною. Малеча не має відчувати, що вона сама, так вона автоматично регресує.

3. Намагайтеся контролювати власний стан. Дитина дуже сильно відчуває ваш стан і реагує на вашу реакцію. Тож, в складній ситуації починайте вібрувати голосом на будь-який звук А, О, У: максимально довгий видох із звуком на одному вдосі. Ця проста вправа забезпечить сірий шум, який автоматично заспокоює дитину.

4. Співайте колискові не дитині а собі, щоб сповільните серцебиття. Так дитина відчує, що ви спокійні та буде стабілізуватися сама.

5. Давайте пити водичку як тільки малеча починає плакати намастіть її губки якимось смаком (мед, джем і т.д.). Так дитина розсіює увагу та змінює стан.

6. Робіть якісь патерні, повторюючі рухи або починайте інтенсивно махати рукою чи головою. Це приверне увагу дитини до зовнішнього та відволіче від власної тривоги.

7. Важливо! Дітей до 2.8 років повинні стабілізувати дорослі, їх мозок ще не сформував систему саморегуляції. Істерика в малечі може призвести до негативних наслідків в організмі або тимчасового підвищення температури тіла. 8. У час спокою робіть з дитиною солені ванночки для ручок і ніжок. Просто пограйтесь - це знижує рівень стресу як у мами так і у дитини. Морська сіль допомагає знизити рівень стресу та тривоги.

9. У стресовий період організм кожної людини вимагає велику кількість магнію. Внесіть цей елемент у свій щоденний раціон як харчову добавку або їжте більше горіхів, бананів, бобових, броколі і т.д.

10. Якщо відчуваєте, що самостійно не здатні заспокоїти дитину, через власний стан, краще передайте її людині, яка у даний момент емоційно більш стабільна.

Дата: від до Скинути

КРАЄЗНАВЧИМИ ШЛЯХАМИ ВОЛИНІ

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей для юних лісівників Нетішинського учнівського лісництва @ЗПО ЦНПВКТУМ,  #Філія Славутське Лісове Господарство Державного Підприємства Ліси України, керівник @Руслан Гніздовський,  лісничий #Андрій Ткачук,  організували екскурсійну поїздку «Краєзнавчими шляхами Волині».   Замок Любарта, Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки,  Луцький будинок з химерами, Національний університет водного господарства та природокористування, Рівненський зоологічний парк і, звичайно, МакДóнальдз  - той досвід під час подорожі, що став найкращим подарунком  для дітей,  ключовим для побудови  нових нейронних зв’язків у  мозку нетішинців. Нові враження, нові ідеї, завдяки яким вихованці  стали більш креативними, адаптивними,  з новими поглядами. Щиро вдячні  УСІМ  ПРИЧЕТНИМ ДОРОСЛИМ  за найголовніший скарб нашого суспільства - дітей, за  зерна добра, віри, справедливості, любові, яке ви в них  закладаєте.  Бажаємо УКРАЇНСЬКИМ ДІТКАМ  щасливого дитинства, мирного неба над головою, позитивних емоцій під час літніх канікул!

11:39 02.06.2024

ВІДЕО-ФЛЕШМОБ "НЕЗЛАМНІ І ВДЯЧНІ"

9 травня 2024 року  в Україні відзначають #День Європи.  Усвідомлюючи європейську ідентичність українського народу,   вихованці @ЗПО ЦНПВКТУМ доєднались до міського відео-флешмобу  #Незламні і вдячні. Дякуємо країнам-партнерам за військове  озброєння, за прихисток біженців, за підтримку  гуманітарною допомогою. Об’єднуємось заради ПЕРЕМОГИ і МИРУ!

12:48 09.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень