ЯК ЗНЯТИ ТРИВОЖНІСТЬ У ДІТЕЙ

НАВЧАЄМОСЯ В УМОВАХ АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!            25 січня 2021 року відновлюється освітній процес у ЦТКУМ відповідно до режиму роботи на 2020-2021 рік в умовах адаптивного карантину.

16:31 22.01.2021

Всеукраїнський конкурс педагогічної майстерності працівників позашкілля «Джерело творчості. Керівник гуртка 2021»

Вітаємо Катерину ФЕДОРЧУК, керівника гуртка «Юні екскурсоводи» з перемогою у міському етапі Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності працівників позашкільних навчальних закладів у номінації «Керівник гуртка туристсько-краєзнавчого напряму». Бажаємо перемогти і в обласному етапі!

21:00 05.01.2021