ЯК ЗНЯТИ ТРИВОЖНІСТЬ У ДІТЕЙ

КРАЄЗНАВЧА РОЗВІДКА ПРО ПРАННЯ НА ШЕПЕТІВЩИНІ

Жлукто, ночви, цебрик, рубель, праник, прач, прачка, «кладка», «прало» - предмети для прання та прасування у давнину на Шепетівщині.  Щоб випрати одяг, сучасна господиня може натиснути кілька кнопок на пральній машині і відправитися пити каву, погуляти, піти на роботу, чи в гості. Наші предки, щоб випрати одяг та інші домоткані речі докладали чимало зусиль. Як це було,  які приладдя для прання застосовували у ХІХ-ХХ століттях на Шепетівщині, що на Хмельниччині, дослідження вихованців гуртка «Юні екскурсоводи», керівник Катерина Федорчук

10:57 09.11.2023

МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНИХ ТА ОСВІТНІХ ПРОЄКТІВ

Розвиваємо національно-патріотичне виховання, проєктну діяльність.  31 жовтня-01 листопада  2023 року – Міжрегіональний форум національно-патріотичних та освітніх проєктів, започаткованих краєзнавчими об’єднаннями та музеями закладів освіти. Організатор -  комунальний    заклад «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради». За гідне представлення доробку на Міжрегіональному форумі національно-патріотичних та освітніх проєктів Грамотами ДОН ПОВА у напрямі «Патріотичні проєкти» відзначено  -  Бойчук Софію, Чмелюк Анну, Конончук Маргариту та керівника Катерину Федорчук; у напрямі «Історичні проєкти»  -  Васильчишину  Ольгу, Краплю Есфірь, Паламаренко Маргаріту та керівника Людмилу Троцик;  у напрямі «Екологічні проєкти» -  Лук’янову Мирославу, Прокопчук Катерину, Куксу Дмитра та  керівника Аліну Білу Ми на день ближче до Перемоги. #Україна! #ЗСУ!

14:12 08.11.2023

"КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ" В РАМКАХ ЗАХОДІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

УКРАЇНСЬКІ ДІТИ ПОВИННІ ЗАЛИШАТИСЯ ДІТЬМИ. Посміхатися, навчатися, гратися. Саме діти будуть судити цей світ в майбутньому. У рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичного гри «Сокіл»(«Джура») у 2023-2024 н.р. у жовтні 2023 року Куренем «Нетішинські Джури імені Сергія Карпенка» ЗПО "ЦНПВКТУМ" для здобувачів освіти Нетішинської громади були проведені «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ».

15:23 31.10.2023

ОБЛАСНА ДИТЯЧА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЮННАТІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

Залучаємо обдаровану молодь до проведення експериментально-дослідницької роботи з #лісового_господарства18 жовтня 2023 року- #Обласна_дитяча_науково_практична_конференція_юннатів_Хмельниччини. Відповідно до рейтингу презентованих робіт та рекомендацій наукових консультантів обласної дитячої науково-практичної конференції Дипломом #Хмельницького_обласного_центру_туризму_і_краєзнавства_учнівської_молоді за високий рівень виконання дослідницько-натуралістичної роботи та змістовність презентації досягнутих результатів відзначено Катерину Прокопчук, вихованку гуртка «Юні лісівники» (керівник Аліна Біла). Щирі вітання! Бажаємо і надалі успіхів та високих результатів. Вдячні #ВОЇНАМ за можливість навчатися і розвиватися. #ВСЕ_БУДЕ_УКРАЇНА!!!

16:00 23.10.2023

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З ФЛОРИСТИКИ ТА ФІТОДИЗАЙНУ "БАРВИ НАЦІЇ"

Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ Фінального етапу Всеукраїнського конкурсу з #флористики та фітодизайну «Барви нації»  Дипломом ІІІ ступеня #Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН УКРАЇНИ у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну «Барви нації» в номінації «Квіткові килими» нагороджено команду закладу позашкільної освіти #«Центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді» Нетішинської  міської ради Хмельницької області з проєктом #«Етносимвол української культури» (вихованці гуртка «Юні квітникарі», керівник команди @Ганна САМЧУК) @Юннати Хмельниччини Мріємо сміливо та показуємо свою суперсилу #УКРАЇНА#ЗСУ

16:15 09.10.2023