МИ ПРО ВАС ПАМ'ЯТАЄМО…

Дата: 16.02.2021 20:47

Фото без опису   До Дня пам’яті воїнів - інтернаціоналістів    та     Дня   Героїв Небесної Сотні у ЦТКУМ відбувся   конкурс   в’язання туристичних вузлів. В’язання   туристичних вузлів   корисне для розвитку дітей. Воно не   тільки розвиває   пильність та увагу, а й впливає на   дрібну  моторику рук.   Продемонструвати свої навики   захотіли вихованці гуртків   «Юні туристи-краєзнавці»,   «Спортивне орієнтування»,   «Пішохідний туризм» та   «Велосипедний туризм».    Аби змагання відповідали усім карантинним вимогам,     учасників розділили на 3 невеликі групи: молодша – це   вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» (9-11 років);   середня – її представили вихованці гуртка   «Велосипедний   туризм» (12-14 років) та старша – це вихованці гуртків   «Спортивне орієнтування» та «Пішохідний туризм» (15-17   років). У підсумку, судді беруть до уваги індивідуальну   майстерність кожного учасника та правильність в’язання     вузла.                                                                                         Переможцями стали у молодшій групі: І місце - Максим   ГОРДЄЄВ ІІ місце - Максим ПОХОЛОК ІІІ місце – Євгеній   ГАЛЄНТ. У середній групі: І І місце - Артур ДАНИЛЮК ІІ   місце - Альбіна ДАНИЛЮК ІІІ місце - Павло ОЛІШЕВСЬКИЙ.   У старшій групі: І місце – Василь ФЕДОРЧУК ІІ місце -   Георгій  ГОНЧАРУК ІІІ місце – Антон МАЛИШЕВ. Уміння   в’язати туристичні вузли, знати, де який застосувати, необхідно   кожному туристу. А конкурс це - етап підготовки до цьогорічного туристичного сезону на вулиці. Якщо не буде карантину і дозволить погода ми його плануємо відкривати у квітні-травні.