Зустріч

Дата: 10.02.2021 20:47

Вісті з ЦТКУМ. День був цікавий. До нас завітала Тетяна Олександрівна, мама Олександра Матвійчука, який перебуває на східному рубежі України. Саме у військову частину вихованці БДТ і ЦТКУМ відправили новорічні прикраси, виготовлені власноруч для ялинки, листи, подарунки. Пані Тетяна передала нам фото від військових, показала, як наші воїни прикрасили ялинку. А ще до нас звернулися по скайпу сам Олександр Матвійчук і його побратим Іванович. Вони поспілкувалися з вихованцями, розповіли про свої будні і тривоги, а хлопчики цікавилися побутом і зброєю військових. Від військових було одна настанова, щоб наша Україна процвітала, навчайтеся діти! Державі потрібні здорові і розумні, мудрі спеціалісти.