ЗОЛОТА КОГОРТА ПОЗАШКІЛЬНИКІВ

Дата: 28.01.2021 20:37

ВІТАЮ НАШ КОЛЕКТИВ! Катерина ФЕДОРЧУК, Аліна БІЛА, Олександр ОСАДЧИЙ, Людмила ТРОЦИК, Вадим ДАНИЛЮК, Федір ЛЕВЧУК! ВИ ПРОСТО МОЛОДЦІ! ЦЕ НАША СПІЛЬНА НАГОРОДА!

Фото без опису Нещодавно підведено підсумки Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти України «Золота когорта позашкільників». На підставі рішення журі та оргкомітету Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» в категорії «Заклади позашкільної освіти районного підпорядкування» нагороджено КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради Хмельницької області (директор – Олена Матус, методист – Катерина Федорчук ). Вітаємо педагогічний колектив і вихованців закладу та зичимо їм нових творчих успіхів та досягнень на ниві позашкілля і дитячої творчості!