Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл»

Дата: 11.05.2023 16:46

З ПЕРЕМОГОЮ! З  І місцем у Всеукраїнському конкурсі  «Парки – легені міст і сіл». Вітаємо Ольгу  ВАСИЛЬЧИШИНУ, Єгора АФАНАСЬЄВА, вихованців гуртка «Основи безпеки життєдіяльності» (керівник Людмила ТРОЦИК), закладу позашкільної освіти «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради. Велика подяка за дослідження паркового господарства Нетішиинської МТГ.  Кожна зелена зона - по-своєму неповторна, поєднує фантазію, людський розум,  працю рук, дію природи. Запрошуємо туристів відвідати паркове господарство нашої громади -  родзинку сучасного успішного міста. Дякуємо ЗСУ за можливість жити і споглядати на прекрасне та величне!