АКЦІЯ  В РАМКАХ  ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА  УКРАЇНИ  "ЗЕЛЕНА КРАЇНА"

Дата: 06.03.2024 16:32

АКЦІЯ   В РАМКАХ  ПРОГРАМИ

ПРЕЗИДЕНТА  УКРАЇНИ  "ЗЕЛЕНА КРАЇНА"

У березні  2024 року  на території Нетішинської міської територіальної громади стартувала  акція в рамках програми Президента України «Зелена країна». Нетішинське учнівське лісництво, яке працює на базі закладу  позашкільної освіти «Центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму  учнівської молоді» Нетішинської міської ради,  спільно з філію «Славутське лісове господарство» Державного підприємства  «Ліси України», керівник Руслан Гніздовський доєднались до акції. На площі 0,2 гектара було висаджено 1250 штук сосни звичайної. Вихованці учнівського лісництва  пам’ятають про важливість  не припиняти висаджувати  ліс під час війни, адже його неможливо «швидко відновити».  Лісничий Андрій  Ткачук   навчив дітей як правильно садити  ліс.  Адже  кожне посаджене дерево під час війни – це віра в  Перемогу України.

Дякуємо Збройним Силам України! Кожна наша акція відбувається лише завдяки ВАМ! Не забуваємо дякувати донатами, репостами, волонтерством!