ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ - "НАРОД МІЙ Є! НАРОД МІЙ ЗАВЖДИ БУДЕ! НІХТО НЕ ПЕРЕКРЕСЛИТЬ МІЙ НАРОД!"

Дата: 08.02.2023 16:21

Продовжуємо долучатися та перемагати у проєктах

з національно-патріотичного виховання

Традиційно,  у перші числа лютого,  підводяться підсумки ІІІ етапу XXII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням  «Об’єднаймося ж, брати мої!». Цьогоріч, до розгляду в конкурсі, приймалися  роботи на тему: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»  У номінації «Історія України і державотворення» Дипломами  ІІ ступеня нагороджені Софія БОЙЧУК,  Іван ФЕДОРЧУК, Анна  ЧМЕЛЮК,  вихованці гуртка «Юні екскурсоводи» закладу позашкільної освіти «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради,  за пошуково-дослідницьку  роботу «Сильний. Історія Петра Скиби, лицаря Сталевого Хреста» (керівник проєкту Катерина ФЕДОРЧУК). Цей проєкт,  присвячений нашому земляку,  Петру СКИБІ, командиру танкового батальйону Збройних Сил України, лицарю державної нагороди «Сталевий Хрест»,  який  у важкий для нашої країни час став на захист суверенітету і територіальної цілісності України. Пишаємося приналежністю до українського народу, працюємо на освітянському фронті. З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ! ВІРИМО! ПЕРЕМОЖЕМО!