Обласна  онлайн гра-вікторина «Відун» в рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 16.02.2024 16:18

Концепція  національно-патріотичного виховання в системі освіти України

Всеукраїнська  дитячо-юнацька  військово-патріотична  гра «Сокіл» («Джура»)

7-8 лютого 2024 року на платформі Kahoot відбулася Фото без описуобласна онлайн гра-вікторина "Відун" в рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") для всіх вікових груп, організатор - ХОЦКТЕВУМ

За підсумками обласної онлайн гри-вікторини «Відун» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») ДИПЛОМОМ Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді нагороджено Рій «Нетішинські Джури» закладу позашкільної освіти «Центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді» Нетішинської міської ради, виховник   Віктор Гришанов,  який посів 1 місце у своїй підгрупі та 5 місце у загальному заліку серед 69 роїв області. Щирі вітання юним знавцям історії України, Збройних Сил України,  козацтва.

Шануємо пам’ять предків! Пам’ятаємо своє коріння!

Слава Україні та її відважним Збройним Силам!