Підсумки фінального етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2023»

Дата: 26.04.2023 15:25

У фінальному етапі  Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2023», номінація «Краща анімація», тема «Дика природа», ІІ місце з проєктом  «Дика природа – гриби» посіла Марія ГУРСЬКА, вихованка гуртка «Юні квітникарі» (керівник Ганна САМЧУК) закладу позашкільної освіти «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради.

Виховуємо любовФото без опису до рідного краю,  тренуємо  навики  спілкування мовою візуального мистецтва, застосовуємо нові  форми  і методи природоохоронної та просвітницької діяльності,  впевнено рухаємося до ПЕРЕМОГИ і робимо крок в майбутнє. НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ – БУТИ!!!!!!

У