"КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ" В РАМКАХ ЗАХОДІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

Дата: 31.10.2023 15:23

УКРАЇНСЬКІ ДІТИ ПОВИННІ ЗАЛИШАТИСЯ ДІТЬМИ. Посміхатися, навчатися, гратися. Саме діти будуть судити цей світ в майбутньому. У рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичного гри «Сокіл»(«Джура») у 2023-2024 н.р. у жовтні 2023 року Куренем «Нетішинські Джури імені Сергія Карпенка» ЗПО "ЦНПВКТУМ" для здобувачів освіти Нетішинської громади були проведені «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ».

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! МИ НА ДЕНЬ БЛИЖЧЕ ДО ПЕРЕМОГИ!