МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ "МОЯ МРІЯ"

Дата: 17.04.2024 15:20

«А навіщо... мріятиЯк навіщо? Людина без мрій, як птах без крил. Тому, хто перестає мріяти, одразу важче стає жити»

У Міжнародному   багатожанровому конкурсі мистецтв «МОЯ МРІЯ» заклад позашкільної освіти "Центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді" Нетішинської міської ради представили  Анна ЧМЕЛЮК, Іван ФЕДОРЧУК, Маргарита КОНОНЧУК, вихованці гуртка «Юні екскурсоводи» (керівник @Катерина ФЕДОРЧУК). Креативні юні таланти заявили  про  СВОЮ МРІЮ -  підтримати   та зберегти   національне мистецтво.  За результатами конкурсу  Дипломом Першого Ступеня в номінації «Театральний жанр» (художнє читання) нагороджено Анну ЧМЕЛЮК;  у номінації «Аудіовізуальне мистецтво» (короткометражне кіно) Дипломом Першого Ступеня - Івана ФЕДОРЧУКА, Анну ЧМЕЛЮК, Маргариту КОНОНЧУК.

Вітаємо з перемогою, бажаємо  творчої наснаги на нові звершення!

#СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!