АКЦІЯ В МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСІВ

Дата: 22.03.2024 13:53

21 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісів (International Day of Forests). Вихованці Нетішинського учнівського лісництва, керівник Аліна Біла, ЗПО ЦНПВКТУМ,  спільно з філію «Славутське лісове господарство» Державного підприємства  «Ліси України», керівник Руслан Гніздовський,   в Міжнародний день лісів провели акцію із виготовлення та розвішування шпаківень. Андрій Ткачук, лісничий,  провів юним лісівникам  короткий інструктаж із техніки безпеки перед акцією. Демонструємо   спільне із світом бачення важливості лісів як місце існування рослин, тварин, грибів,  та важливе соціальне, екологічне, економічне значення для людей.