ЕКОЛОГІЧНА РОБОТА ЗАКЛАДУ

Дата: 27.03.2023 13:46

ВІТАЄМО вихованців гуртків еколого-натуралістичного напряму, переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»:

номінація «АНІМАЦІЯ»: І МІСЦЕ - Гурська Марія, вихованка гуртка «Юні квітникарі» закладу позашкільної освіти «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради, з конкурсною роботою «Дика природа – гриби» (95 б.), керівник: Ганна САМЧУК;

номінація «ФІЛЬМ»: ІІ МІСЦЕ - Пицак Дар’я, Ткачук Руслана, вихованки гуртка «Юні лісівники» закладу позашкільної освіти «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради, з конкурсною роботою «Все, що ми можемо собі уявити, природа вже створила» (89 б.), керівник: Аліна БІЛА.

Діти, ви - молодці. Ваші авторські роботи емоційно перенесли глядачів у світ дикої природи, що оточує нас повсякденно.