Освіта в умовах воєнного стану. Інформуємо вихованців гуртків молодшої вікової категорії про мінну небезпеку

Дата: 06.04.2023 13:34

Фото без опису

Про безпечну поведінку під час війни, роз’яснювальну роботу з мінної безпеки, правила поводження з виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами, у тому числі замаскованими під них речами, вели мову в Центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді. Слухачі – вихованці гуртків молодшої вікової категорії, ведучий заходу – Віктор ГРИШАНОВ, керівник гуртків.

Важливо для дорослих та дітей знати правила мінної безпеки. Ця тема, під час військового конфлікту, є дуже актуальною. Бесіда про правила безпеки, користування речами, призначення яких вони не знають, назавжди закарбувалася в пам’яті маленьких нетішинців. Наостанок переглянули мультфільми: «Україна про мінну безпеку – безпечні канікули, – лісовий скарб, – повітряний змій», «Суперкоманда проти мін», закріпивши отримані знання.

Запрошуємо дітей закладів освіти Нетішинської МТГ на заняття з мінної безпеки, тренер Віктор ГРИШАНОВ.

Телефонуйте за номером: 0679496215.

Навчаємося мінної безпеки всією освітянською родиною.