ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "МАРТИН ЗВИЧАЙНИЙ - ПТАХ РОКУ 2023"

Дата: 15.01.2024 13:17

ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС Фото без опису«МАРТИН ЗВИЧАЙНИЙ – ПТАХ РОКУ 2023»

Залучаємо вихованців до активної природоохоронної роботи.

Вітаємо Гурську Марію, Адушкіну Олександру, Гульчук Олександру,  вихованців гуртка «Юні квітникарі» (керівник Ганна САМЧУК), закладу позашкільної освіти «Центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді» Нетішинської міської ради за І місце у Всеукраїнському  конкурсі «Мартин звичайний — птах року 2023». Грамота Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Українського товариства охорони птахів за кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни (власні поробки з природних матеріалів, ниток, тканин (зображення птаха у вигляді вишивки бісером, стрічками та нитками), глини, паперу, скла) для ВАС.

Радіємо перемогам наших дітей. ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!

#УКРАЇНА #ЗСУ #ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ_КОНКУРС_«МАРТИН_ЗВИЧАЙНИЙ – ПТАХ РОКУ 2023»