ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА - ДІЇ ПІДРОЗДІЛУ В БОЮ

Дата: 18.10.2021 11:45

Фото без опису    18 жовтня 2021 року у міському Парку культури і відпочинку відбувся конкурс "Тактична підготовка - дії підрозділу в бою" міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), приуроченого Дню захисників і захисниць України. Мета конкурсу - закріплення джурами практичних навичок з тактичної підготовки та індивідуального володіння зброєю в бою. Організатори заходу - управління освіти ВК НМР, ЗПО "Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді", військова частина 3043 Національної гвардії України. За підсумками суддівської колегії, військових 3043 Національної гвардії України, 1 місце посів рій "Нетішинські джури" (ЦТКУМ), 2 - рій "Кіборги" (Старокривинський НВК), 3 - рій "Рояни" (ЗОШ l-lll ст. 2). Вітаємо з перемогою та бажаємо гарних результатів у майбутньому.