«ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ… ПРОСТО ЙДУТЬ…»

Дата: 22.02.2021 11:21

Фото без опису20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх   героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої     життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії,   відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє   України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в   серцях  кожного українця. Нині нашим солдатам, нашим   захисникам доводиться продовжувати боротьбу за єдність   нашої  держави, захищати її кордони. З метою увічнення   пам'яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників   Революції Гідності та виховання у дітей почуття патріотизму і   гордості за свою державу у ЦТКУМ проведено лінійку-реквієм «Герої не вмирають… Просто йдуть…». Ми виготовили 106 янголів пам'яті. До проведення заходу долучилися і працівники КП "Благоустрій", які розчистили сніг біля пам'ятника. Вічна слава Героям! І повага кожному, хто боровся і бореться за гідність і майбутнє України.