«Вільні люди, так було, так буде…» Продовжуємо справу наступності поколінь щодо державотворення та захисту України

Дата: 31.03.2023 11:06

Фото без описуФото без опису

За висвітлення героїки підростаючого покоління України у русі «Герої без зброї» на волонтерському фронті задля наближення Великої Перемоги Подякою  Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України відзначено Анну ЧМЕЛЮК, вихованку гуртка «Юні екскурсоводи»,   та учнівський колектив закладу позашкільної освіти «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради Хмельницької області  -  автора історії «Україна починається з тебе»  Всеукраїнського Інтернет часопису «ДІТИ-ГЕРОЇ». Вітаємо найкращих вихованців закладу позашкільної освіти! Дякуємо ЗСУ за кожен новий день!