ПІДСУМКИ III (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ XХІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ, ПРИСВЯЧЕНОГО ШЕВЧЕНКІВСЬКИМ ДНЯМ

Дата: 04.02.2022 11:03

Фото без опису    Серед переможців ІІІ (обласного) етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», у номінації «Історія України і державотворення» - Катерина ДАНИЛЮК, Каміла МАТУС – вихованки гуртків ЗПО «ЦТКУМ» Нетішинської міської ради, керівник – Олена МАТУС. Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо успіхів у наступному етапі конкурсу!