ВСЕУКРАЇНСЬКА КРАЄЗНАВЧА ЕКСПЕДИЦІЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «МОЯ БАТЬКІВЩИНА – УКРАЇНА»

Дата: 24.11.2021 10:57

Фото без опису     З 17 по 19 листопада 2021 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений ІІ (обласний) тур Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Експедиція проводилась з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення учнівської молоді до активної пошукової діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду області та України.

За напрямом «Із батьківської криниці»: І місце Софія БОЙЧУК, Іван ФЕДОРЧУК, вихованці гуртка «Юні екскурсоводи» закладу позашкільної освіти Нетішинської міської ради «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», за роботу «Таємниці поліської кухні: яким був і є борщ нетішинської громади» (керівник Катерина ФЕДОРЧУК).

За напрямом «З попелу забуття»: ІІ місце Каміла МАТУС, вихованка гуртка «Велосипедний туризм» закладу позашкільної освіти Нетішинської міської ради «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», за роботу «України сини, волі браття» (керівник Олена МАТУС);

За напрямом «Географія рідного краю»: Ольга ВАСИЛИШИНА, Єгор АФАНАСЬЄВ, вихованці гуртка «Ландшафтний дизайн з елементами комп’ютерного проектування» закладу позашкільної освіти Нетішинської міської ради «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», за роботу «Парки як компонент інфраструктури Нетішинської міської територіальної громади» (керівник Людмила ТРОЦИК);

Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!