ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ХОЦТКУМ ЗІ СПОРТИВНОГО-ПІШОХІДНОГО (ЗВЯЗКИ) ТУРИЗМУ

Дата: 19.12.2022 10:15

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ:Фото без описуФото без описуФото без опису

Михайла ОЛЕКСЮКА, Даніїла КЛИМЧУКА, вихованців гуртка "Пішохідний туризм", які посіли І місця серед чоловічих звязок молодшої вікової категорії на дистанції "СМУГА ПЕРЕШКОД" І класу відкритої ПЕРШОСТІ ХОЦТКУМ зі спортивного-пішохідного туризму (звязки) в закритих приміщеннях.

Назара ЯМКОВОГО, Олександра СОЛТИКА, вихованців гуртка "Спортивний туризм", які посіли ІІІ місця серед чоловічих звязок старшої вікової категорії на дистанції "СМУГА ПЕРЕШКОД" ІІ класу відкритої ПЕРШОСТІ ХОЦТКУМ зі спортивного-пішохідного туризму (звязки) в закритих приміщеннях.

Олександру ОСАДЧОМУ, Федору ЛЕВЧУКУ, керівникам гуртків, велика подяка за підготовку та підтримку талановитих дітей.

18 грудня у місті Хмельницькому проходила відкрита Першість ХОЦТКУМ зі спортивного-пішохідного туризму (звязки) в закритих приміщеннях серед вихованців туристичних гуртків молодшої і старшої вікової категорій. Дякуємо організаторам - Хмельницькому обласному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за незабутні яскраві враження наших дітей