ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «СПОРТИВНІ ЗНАКИ»

Дата: 28.04.2022 10:14

У НАС ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

Якісна справа педагога й вихованця як пришвидшення перемоги у війні З 18 по 22 квітня 2022 року Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді проводив конкурс на знання топографічних карт «Спортивні знаки». Вихованці ЦТКУМ доєдналися до Google Classroom, в якому викладалися матеріали для вивчення знаків спортивних карт та тестові завдання з їх перевірки на платформі Kahoot!: ? старша вікова група (2004-2007 р.н.) – zgtovyu ? середня вікова група (2008 р.н. і молодше) – jlata3j Якісну підготовку до конкурсу забезпечила керівниця гуртка Тетяна Ткачук. Попри усі труднощі та перепони колектив нашого закладу ефективно працює над забезпеченням якості позашкільної освіти. Пишаємося Вами, Тетяно Анатоліївно! Так тримати! І вже сьогодні вони приступили до Всеукраїнських дистанційних змагань з прикладного орієнтування та топографії.