Обласний конкурс звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичноїь гри "Сокіл" ("Джура") для молодшої вікової групи

Дата: 15.04.2024 10:08

#dzhura_2024

Виховуємо найкращі риси характеру, притаманні українцю, через систему роботи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»). Вітаємо вихованців Рою  «Незламні Воїни» Куріню імені Сергія Карпенка, закладу позашкільної освіти «Центр національно-патріотичного  виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді» Нетішинської міської ради, виховник @Олександра Ніколаєва, які посіли ІІ місце у обласному  конкурсі  звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої вікової групи.  Бажаємо не зупинятись на досягнутому, пам’ятати героїчні сторінки незламного  народу,  зберігати українські традиції, дорожити честю свого роду.

Віримо в щасливе майбутнє рідної #України! #Переможемо! Слава #ЗСУ!

Разом з @Хмельницьким обласним центром краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді