ІІІ Всеукраїнський конкурс документального аматорського кіно «Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років»

Дата: 19.03.2024 10:08

Працюємо у форматі кіно, формуємо  активну  громадянську позицію  через  державотворчі зусилля  українського народу.

«З легіону Нескорених: бандурист і воїн Кость Місевич» - документальний аматорський фільм, створений  Анною Чмелюк, Маргаритою Конончук, Іваном Федорчуком, вихованцями  гуртка «Юні екскурсоводи», керівник Катерина Федорчук,  ЗПО ЦНПВКТУМ,  здобув І місце  у ІІІ Всеукраїнському  конкурсі  документального аматорського кіно «Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років», номінація  «Українське культурне Відродження 20-х рр. ХХ ст.».

Ділимся своїм досвідом  щодо історичного минулого  відомих проскурівчан, які жили 100 років тому:  засновника   школи кобзарського мистецтва XX століття, свідомого українця  та музиканта  Костянтина    Місевича. Поширюємо   українські наративи з популяризації подій, фактів та імен учасників Української революції 1917-1921 років, їхній внесок у боротьбу  за українську державність.

Вклоняємося і дякуємо ЗСУ!  Шануємо наших Героїв!  Тримаємо стрій!

#Відділ краєзнавства УДЦНПВКТУМ

#Відділ краєзнавства Донецького ОЦТК