І ЕТАП КУБКУ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ У 2023 РОЦІ

Дата: 02.05.2023 09:37

Формуємо  особистісні якості  молодої людини

через неолімпійський вид спорту «Спортивне орієнтування»

і посідаємо   призові місця

29 квітня  у м. Волочиську, що на Хмельниччині,  пройшов І етап Кубку області зі спортивного орієнтування  серед учнівської молоді у 2023 році. Команда юних орієнтувальників, під керівництвом Олександра  ОСАДЧОГО,  задала хороший старт.  У віковій групі Ч-14 - ІІ місце посів Ілля Левчук, ІІІ -  у Михайла Олексюка. Вікова група Ч-18 – ІІ місце виборов Олександр Солтик, ІІІ місце – Василь Федорчук. В умовах збройної агресії російської федерації пріоритетом діяльності  закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді»  є  національно-патріотичне виховання засобами  краєзнавства, туризму, екології.  Дітей вчимо  орієнтуватися  на місцевості з картою та без неї, долати природні та штучні перешкоди, організовувати польовий побут, надавати першу домедичну допомогу.  Саме такі компетентності необхідні для захисту України.  Вітаємо з хорошими результатами! Все буде Україна! Ми обов’язково переможемо!