Дата: 08.04.2024 09:34

«Хтось мусить тут танцювати, інакше все це не має ваги…..»

V Відкриті  змагання з техніки  спортивного туризму в закритих приміщеннях пам’яті  Сергія Карпенка  відбулися…. Символічно, другий рік поспіль - у  Нетішинській гімназії «Гармонія», де Сергій Карпенко поглядом із вічності оберігає заклад з меморіальної дошки Героя.

Учасники змагань – команди з Хмельницької та Рівненської областей: Судилківський  ліцей, Славутський дитячо-юнацький центр туризму та екологічної роботи, Нетішинський ЦНПВКТУМ, Вельбівненський ліцей, Межиріцький ліцей, Острозький будинок школяра. Вітаємо переможців змагань та бажаємо відчути смак перемоги, виховувати волю до перемоги, опановувати емоції.

Герої не вмирають! Вони живуть доти, доки живе пам’ять про них.

Слава Україні! Слава Героям України! Слава Сергію Карпенку!   Слава Збройним Силам України!

Нетішинська міська рада

#Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради

#Нетішинська гімназія «Гармонія» Нетішинської міської ради

@ЗПО «ЦНПВКТУМ» Нетішинської міської ради