Обласний етап Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села»

Дата: 19.04.2023 09:15

Чи знайомі ви з українським селом, з його  прадавніми духовними підвалинами на яких тримається вся енергетична сув’язь українства? Ні? Тоді цей допис для вас. Саме про українське село як колиску нації  - обласний   етапі Міжнародного екологічного конкурсу  «Душа села». Учасники та призери - вихованці закладу позашкільної освіти «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради.

Про маленький французький «Прованс» – душу села Кривина Нетішинської МТГ розповідає еко реклама Єлизавети ТКАЧУК, вихованки гуртка «Юні квітникарі», керівник Ганна САМЧУК,  номінація «Один день з життя села» ( ІІ місце).

Горішки, виготовлені  з натурального матеріалу, як природний об’єкт села очима дітей у роботі Уляни ПАНЦЮК,  вихованки гуртка «Козацько-лицарський гарт», керівник Олена МАТУС,  номінація «Природні об’єкти села очима дітей» (ІІ місце).

Вдячні  дітям за данину пам’яті рідного краю. Дякуємо ЗСУ за життя і майбутнє. Все буде УКРАЇНА!