СПІВПРАЦЯ ГУРТКІВ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО НАПРЯМУ З НАЦІОНАЛЬНИМ ПРИРОДНИМ ПАРКОМ "МАЛЕ ПОЛІССЯ"

Дата: 18.03.2024 09:10

Освіта та виховання поваги до природи з малих років є ключем до створення майбутнього, в якому людина та природа існують у гармонії.

Для юних любителів природи співробітники Національного природного парку "Мале Полісся" провели еколого-освітнє заняття, де з великою радістю поділилися знаннями про мальовничий куточок нашої природи.

Це була чудова можливість ознайомити дітей з унікальною флорою та фауною Парку, що потребує нашої спільної уваги та захисту.

А також важливу лекцію "Первоцвіти потребують охорони та захисту" послухали вихованці гуртків "Юні лісівники", "Дитячий екологічний рух" і "Основи екологічної безпеки" закладу позашкільної освіти "Центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді" Нетішинської міської ради.

Дякуємо всім юним дослідникам за активну участь та бажання дізнаватися нового про світ який навколо нас!

Нехай кожен із нас буде маленьким охоронцем великої природи!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і розвиватися!