Профорієнтаційна робота. Співпраця з Національним університетом "Острозька академія"

Дата: 01.04.2024 08:56

Профорієнтаційна робота. Національний університет Острозька академія

Допомагаємо зорієнтуватися у виборі професії своєї мрії.  Вихованки гуртка «Юні екскурсоводи» ЗПО ЦНПВКТУМ побували на майстер-класі в Національному  університеті  «Острозька академія», кафедра журналістики та PR менеджменту (завідувач кафедри Роман Шулик, доцент кафедри Олексій Костюченко). Кейси найкращих практик, міжнародні проєкти,  масштабні рекламні кампанії – все це вразило  юних нетішинок. Із захопленням спостерігали за сучасними  рекламістами та піарниками. Діти   ставили багато запитань викладачам та студентам  щодо самореалізації в цій сфері та отримали поради щодо перших кроків у сфері журналістики, реклами та PR.

Дякуємо викладачам та студентам за цікаву співпрацю, настанови та поради для майбутніх фахівців у сфері реклами та PR.

Дякуємо ЗСУ за новий день! Тримаємо стрій!