ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ "СКОВОРОДА КРОКУЄ УКРАЇНОЮ"

Дата: 14.12.2022 08:26

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ у Всеукраїнському конкурсі "Сковорода крокує Україною" Івана Федорчука, вихованця гуртка "Юні екскурсоводи", Камілу Матус, вихованку гуртка "Юні скаути".

З 30 листопада по 5 грудня 2022 року Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та Комунальним закладомФото без описуФото без опису «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради проводився конкурс «Сковорода крокує Україною».

У конкурсі взяли участь понад 100 учнів із закладів загальної середньої та позашкільної освіти Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Харківської, Хмельницької та Черкаської областей.