НАГОРОДА ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 07.08.2023 08:23

Нагорода Головнокомандувача Збройних Сил України #залізний генерал #незламний народ #найсміливіша молодь

4 серпня 2023 року в торгово-розважальному центрі "WOODMALL" міста Хмельницького відзначили кращих представників області за підсумками I та II етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Грамотою Головнокомандувача Збройних Сил України, генерала Валерія Залужного нагороджено Петра Венгерця, ройового рою "Нетішинська Джури", вихованця закладу позашкільної освіти "Центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді" Нетішинської міської ради. ВІТАЄМО! Пишаємося патріотичною та прогресивною молоддю. Слава Україні! Героям Слава! Дякуємо #ЗСУ за захист.